Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
U mnie mija dokładnie rok, tylko że ja zaraz po dostaniu drugiego wezwania do zapłaty powiedziałem im że przez pomyłkę wpisałem zły wiek i tak naprawdę jestem nie pełnoletni, więc chyba umowa jest nieważna. Trochę marudzili że rodzice w takim razie muszą pokryć straty jakie ponieśli zakładając mi konto, ale w sumie nie ma tego u nich w regulaminie, co tak naprawdę się robi jak umowa nie jest ważna, więc dali spokój.   Jeśli dostaliście już listowne wezwanie do zapłaty, to się spóźniliście i nie macie innego wyboru, musicie zapłacić, no chyba że jesteście harcorami. Ale serwis został zrobiony we współpracy z prawnikami, więc raczej na to że zamkną ich nie ma co liczyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie mija dokładnie rok, tylko że ja zaraz po dostaniu drugiego wezwania do zapłaty powiedziałem im że przez pomyłkę wpisałem zły wiek i tak naprawdę jestem nie pełnoletni, więc chyba umowa jest nieważna. Trochę marudzili że rodzice w takim razie muszą pokryć straty jakie ponieśli zakładając mi konto, ale w sumie nie ma tego u nich w regulaminie, co tak naprawdę się robi jak umowa nie jest ważna, więc dali spokój.   Jeśli dostaliście już listowne wezwanie do zapłaty, to się spóźniliście i nie macie innego wyboru, musicie zapłacić, no chyba że jesteście harcorami. Ale serwis został zrobiony we współpracy z prawnikami, więc raczej na to że zamkną ich nie ma co liczyć. 
  A to dziwne, bo jak dotąd każdemu niepełnoletniemu wysyłali wiadomość, że rodzice ponoszą konsekwencje działań swoich dzieci i że trzeba zapłacić. A tu proszę Tobie podarowali ;) Ehh.. To ja też im napiszę, że tak naprawdę mam 10 lat a nie 20, tylko cyferki w roczniku mi się pomylły ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również zostałem oszukany, niestety kur** ich regulamin jest tak ułożony że tym chu**ov trzeba zapłacić... nie wiim co mam robić szczerze mówiąc... czy komuś w ogóle wytoczyli już proces-to jest podstawowe pytanie ??? bo nie wiadomo czy zaraz się okaże że te 96 zł będzie Nas kosztować zdecydowanie więcej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się dziś dałam wrobić, bo zepsuł mi się nadajnik od satelity, a szukałam ukochanego serialu Forbrydelsen;) jestem po studiach prawniczych, co najśmieszniejsze, drodzy państwo. Otóż zarejestrowałam się na tym g..nie, a potem próbując wyszukać plik na szczęście trafiłąm  na ostrzeżenia. Napisałam na pomoc@plikostrada.pl chyba ze 30 maili z wypowiedzeniem, a przed chwila dostałam odp., że zostało przyjęte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich! Ostatnio znalazłem serwis plikostrada.pl. Chciałem akurat pobrać plik, którego nie mogłem znaleźć nigdzie indziej. Postanowiłem założyć konto. Zakładając konto podałem fałszywe dane (tj. powpisywałem w imieniu, nazwisku, adresie przypadkowe znaki) jedyną prawdziwą rzeczą, którą podałem to e-mail. Chwilę później wpisując w google "plikostrada" znalazłem wiele artykułów, że serwis opiera się na tej samej zasadzie co pobieraczek.pl. Od razu wysłałem maila z prośbą o anulowanie umowy pod adres pomoc@plikostrada.pl (klikając zakładkę kontakt otwiera się pusta strona, ten adres znalazłem dopiero w zakładce "wsparcie"). Jednak boję się, że nie otrzymam odpowiedzi (jak już czytałem w innych przypadkach). Mam pytanie: Czy będę musiał tym oszustom płacić tak dużą kwotę? Przypominam, że podałem fałszywe dane, jedynie mój e-mail był prawdziwy. Wiem, że jestem kretynem nabierając się na coś takiego, ale proszę jedynie o sensowne odpowiedzi i o nie krytykowanie. Z góry wszystkim uprzejmie dziękuję.
Udało mi się zerwać z nimi umowę otrzymałem na e-maila że umowa została rozwiązana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Dostałam list z przedwstępnym wezwaniem do zapłaty i nie wiem co z tym zrobic, czy zapłacic czy nie ? Ten list dostałam po 4 miesiącach od zalogowania się na plikostradzie. Co robic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam ten sam problem nie logowalam sie na tą stronke i nik z moich czlonkow rodziny ... Nie mam pojecia skad oni wiezli moje dane i wgl wszystko .. dzisiaj mi przyszed list ze mam zaplacic 112 zl albo sprawa pojdzie do sondu. mam 14 lat ... moja mama dzwonila do nich i powiedzieli ze w danych mam podane 18 lat mogą cos zrobic czy nie ?? za pomoc z gory dzięki :) :) :)      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie biznes.onet.pl/na-te-serwisy-wciaz-sie-nabieraja,18493,5603208,news-detal  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie dalem nabrac na pobieraczku z powodu piosenki z pamietnikow z wakacji ale olalem ich i skasowalem maila
zrobiłam tak samo skasowałam maila i  mam święty spokój  ,najgorzej odpisywac im, bo co wam to daje ? prócz tego że sie sami nerwowo nakrecacie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dostałam wczoraj przedsądowne wezwanie do zapłaty, nie podałam prawdziwych danych, napisali że po moim adresie e-mail i IP dojdą do moich prawdziwych danych.... wysyłałam im odstąpienie od umowy ale nie zakceptowali go.... co robić? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha domyślam się, że nikomu nie udało się ściągnąć ani jednego pliku... podejrzewam żę na ich stronie to nic tak naprawdę nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomocy! Nie wiem jak odstąpić od umowy  co mam im napisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomocy! Nie wiem jak odstąpić od umowy  co mam im napisać?
Proszę to pilne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę to pilne!
Czy wystarczy usunąc swój email czy coś trzeba jeszcze zrobić proszę martwię się :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wystarczy usunąc swój email czy coś trzeba jeszcze zrobić proszę martwię się :(
Nic im nie pisz... bo ich te odstąpienia od umowy nie ruszają... chyba ze zmieścisz się w tych 14 dniach od rejestracji, a tak to mają nas gdzieś. Ja postanowiłam ze jak dostane jeszcze jedno wezwanie do zaplaty tu usuwam e-mail. Na początku tez sie martwilam ale poczytałam na forach ze to oszuści także nie martw się. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co wam chodzi? Wszystko jest w regulaminie, jasno i klarownie! Nauczcie się czytać a nie bezsensownie klikać! Korzystam z tego serwisu zgodnie z regulaminem i wszytsko jest w porządku. Nieodpowiedzialni Użytkownicy powinni uiścić opłatę za niestosowanie się do regulaminu, a nie wieszać psy na firmie!
Gówno prawda. Jesteś jednym z tych złodziei i napisałeś to, aby uśpić ludziom czujność. Plikostrada to jedno wielkie oszustwo. Wszystko jest tak skonstruowane., aby ludzie wpadali, jak ryby w sieci, znienacka i nie wiadomo kiedy, a potem ze strachu, co słabsi, płacili wam kasę za dupę, tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiem, że jestem kretynem nabierając się na coś takiego, ale proszę jedynie o sensowne odpowiedzi i o nie krytykowanie" - tak,jesteś kretynem i to wielkim  :) (nie mogłem się powstrzymać...). Olej to kretynie i zapomnij o tej sprawie...Losie,niektórym internet powinni blokować....        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie pomocy a na jaki adres wysłać to, że odstępujemy od umowy? Błagam odpiszcie
Najlepiej napisz do Watykanu na adres swojej starej....HAHAHAHHA!!! Żałosny kretyn....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprostu to zignoruj tez mialam taka sytuacje olalam i jest spokoj  :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To złodzieje nic im nie płaccie, wszystkim wysyłają i piszą to samo. Banda krentaczy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 95 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...